Hakkımızda

Biz Kimiz?

kalite politikamız

Oluşturduğumuz profesyonel kadromuz ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu lider bir şirket olmak için benimsediğimiz kalite ilkelerimiz şu şekildedir;

Misyonumuz

2018 yılından günümüze taahhüt sektöründeki uzmanlığımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına beklentilerinin üzerinde çözümleri enerji verimliliği bilinciyle zamanında ve en uygun şekilde sunup ilk seferinde ve her zaman memnuniyet sağlamayı amaçlamaktayız.

vizyonumuz

Elda Erkel Elektrik; taahhüt ettiği tüm işlerde sektörde lider partnerleri ve çözüm ortaklarıyla kaliteli malzeme, tecrübeli personel ve enerji verimliliği ilkelerini benimseyerek, sürekli iyileştirme ile inovasyon sağlayıp rakiplerine örnek olmayı ve sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Üretkenlik; Aldığımız projelerde katma değer oluşturarak en uygun çözümü ve en yüksek verimi sağlamak. Güvenirlilik; Müşterilerimizin sürekli destek alabileceği güven veren bir firma olmak. Yenilikçilik; Her işten kazandığı tecrübe ile sürekli kendini geliştirebilen yenilikçi bir firma olmaktır.

yeniliğe açığız

hedeflerimiz

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı; Yapmış olduğu projelere katma değer sağlayan, üretken ve yenilikçi yönünü kullanarak sektörde öncü ve lider konuma gelmeyi; Uzman ve deneyimli kadrosu ile kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerimizin tüm Proje, Taahhüt, Danışmanlık ihtiyaçlarında gerçek “Çözüm Ortağı” olmayı hedeflemektedir.

hizmetlerimiz